Certified Scrum Master (CSM) training

June 7, 2022

A remote training with agile42 coach Regina Martins.Type of Training Certified Scrum Master (CSM) training
Dates From June 7, 2022 to June 8, 2022 (2 days)
Next training available: Certified Scrum Master (CSM) training, 2022-07-28
Location sanal sınıf
Time 2 gün
Timezone: Europe/Berlin (check here for your local timezone)
Language English
Trainer Regina Martins
Price Early Bird until May 10, 2022: 5900 TL+KDV
Standard Price: 6500 TL+ KDV
Availability sold out
Description
href="https://www.agile42.com/training/csm-certified-scrum-master-training/">Sertifikalı Scrum Master eğitim sınıfımız harika bir Scrum Master olması için gerekenleri derinlemesine anlamasını sağlayan bir öğrenme deneyimidir..Scrum çerçevesini tanımlayan teoriyi, değerleri ve unsurları ve harika bir ScrumMaster'ın bunları Takımın, Ürün Sahibi'nin ve tüm organizasyonun hizmetinde ustaca nasıl kullandığını öğreneceksiniz.

.Sınıf, ders boyunca sorunsuz bir şekilde harmanlanmış ders, sınıf tartışması, alıştırmalar, oyunlar ve simülasyon unsurları ile oldukça etkileşimli ve işbirliğine dayalı bir formatta sunulur. Sınıfa sürdürülebilir bir hızda yaklaşacak ve beynimizin odaklanmış kalması ve gerektiğinde vücudumuzun yenilenmesi için sık sık molalar vermeye çalışacağız.

.Sınıfın tamamlanmasının ardından öğrenciler, Sertifikalı ScrumMaster sınavına girmeye ve Sertifikalı ScrumMaster (CSM) olmaya hak kazanacaklar.

Konu başlıkları Kimler katılmalı

CSM kursu, Scrum'ın ilkelerini ve uygulamalarını derinlemesine anlamak isteyen aday Scrum Masterlar, geliştirme ekibi üyeleri, yöneticileri, proje yöneticileri ve organizasyonel ekip liderleri ve bir Agile ekibi yada organizasyonu içinde etkili bir Hizmetkar Lider veya ScrumMaster olmak isteyenler için uygundur.

Bu sınıfa katılmak için herhangi bir ön koşul yoktur

Neden agile42?
Eğitime dahil olanlar
  • Scrum Alliance Certified ScrumMaster sınavına girme ve Certified ScrumMaster olma uygunluğu
  • Sertifika + Scrum Alliance’a 2 yıllık üyelik
  • Eğitimden sonra sınıf arkadaşlarınızla ortak çalışmaya devam etmek ve soru sormak için eğitmenlere erişmek için Slack kanalı
  • Erişim linki Do Better Scrum kitapçığı
  • agile42 Topluluğuna katılma ve kitaplar, makaleler ve videolar gibi bir dizi ücretsiz öğrenme kaynağına erişim seçeneği
  • Kursta ömür boyu garanti: eğitmenlere e-posta erişimi
Sanal ortamınız Sanal olarakta işbirliğine dayalı, ilgi çekici ve eğlenceli bir ortam sağlamak için bir dizi dijital platform kullanacağız.
  1. Video konferans ortamı olarak Zoom kullanacağız.Zoom'a tarayıcınız üzerinden erişebilir veya masaüstü uygulamasını indirebilirsiniz. Bir web kamerası ve mikrofon veya kulaklık içeren bir PC / dizüstü bilgisayardan erişmenizi öneririz .
  2. İlave mesajlaşma kanalı olarak Slack kullanacağız. Sınıfınız Slack kanalına bir davet alacaksınız. Eğer bir Slack hesabınız yoksa buraya gidiniz Slack.com ve eğitime katılırken kullandığınız mail adresinizi kullanarak bir hesap yaratın.Başka bir email adresi ile kayıtlı olduğunuz Slack hesabınızı kullanmak isterseniz bize bilgi verebilirsiniz..
  3. Çevrimiçi dijital beyaz tahta kollaborasyon aracı olarak Miro kullanacağız.Yakında platforma erişmek için bir davetiye alacaksınız. Erişim, ödediğiniz eğitim ücretine dahildir, bu nedenle eğitimin 3 günü boyunca ücretsiz olacaktır .
Eğitimden önce daha fazla bilgi ve özel yönerge alacaksınız.

Katılımcılarımız neler söylüyor:

Bu, katıldığım en iyi profesyonel kurstu. Her şey bu kadar ilgi çekici olsaydı çok daha fazlasına katılırdım. Teşekkür ederim!
— Karen R., Data Operation Manager

“dürüstçe söyleyebilirim ki, bu şimdiye kadar katıldığım en iyi eğitim sınıfı. İnsanların ilgisini çekmek ve kolaylaştırmak için harika bir iş çıkarıyorsunuz. Pazartesi günü sprint planlamam için alet kutumdaki yeni araçları kullanmaktan çok heyecan duyuyorum ve sınıfınızda edindiğim bilgilerle CSM testini kolayca geçtim ."
-- Stephanie C., Project Manager

“On bir ay sonra, beni en çok şaşırtan şey, eğitimin kapsamlı bir teknikler ve konseptler takımı sağlamasıydı. İhtiyaç duyduğum her an alet kemerini kullanabileceğimi hissediyorum .”
-- Mitchell F., Program Management Consultant

“Eğitim, monolitik bir organizasyondaki waterfall yaklaşımından Agile’in hizmetkâr liderlik kavramına geçişi benim için pekiştirdi. Evet, takıma liderlik ediyorum, ancak başarınızı sağlamak için buradayım. ”
-- Michael M., Senior Project Manager

PMP ve PMI-Agile Certified Practitioner (PMI-ACP) sertifikaları

Katılımcılar, Proje Yönetim Uzmanı (PMP) ve PMI-Çevik Sertifikalı Uygulayıcı (PMI-ACP) sertifikalarına uygulanabilecek 14 Proje Yönetim Enstitüsü (PMI) Mesleki Geliştirme Birimi (PDU) olarak bu eğitimi kullanabilirler.
Registration

[email protected]'a ulaşınız.

Export for calendar