Advanced Scrum Product Owner

24. elokuuta 2022

Etäkoulutus agile42:n valmentajana Giuseppe De Simone kanssa. Kurssi johtaa Scrum Alliance A-CSPO -sertifiointiin.Koulutus Advanced Scrum Product Owner
Ajankohta 24. elokuuta 2022 - 25. elokuuta 2022 (2 päivää)
Paikka sanal sınıf
Kellonaika 3 gün
Aikavyöhyke: Europe/Berlin (tarkista tästä oman aikavyöhykeen aika)
Kieli englanti
Kouluttaja Giuseppe De Simone
Hinta Alennettu hinta 25. heinäkuuta 2022 asti: 8250 TL+KDV
Normaali hinta: 9250 TL+ KDV
Saatavuus Paikkoja vapaana

lähetä meille yhteystietosi

Kuvaus
Gelişmiş Sertifikalı Scrum Ürün Sahibi (A-CSPO) eğitim sınıfımız, halihazırda en az bir yıllık deneyime sahip olan ve birden fazla iş fırsatıyla başa çıkabilmek,çeşitli paydaşlar arasında etkili bir şekilde iletişim kurmak ve nasıl yapılacağını öğrenmek için ileri bir eğitim isteyen Sertifikalı Scrum Ürün Sahipleri için 3 günlük bir öğrenme deneyimidir. A-CSPO programı, Scrum Alliance CSP'ye Giden Yol programındaki ikinci adımdır ve önceki bilgi ve deneyimlerinizi geliştirmek ve sosyal ilişikilerinizi geliştirmek ve geliştirme takım (lar) ınızla en fazla şekilde çalışma becerilerinizi geliştirmek için tasarlanmıştır etkili bir yol mümkün.

Sınıf, dersin, sınıf tartışmalarının, alıştırmaların, oyunların ve simülasyonların tüm sınıf boyunca sorunsuz bir şekilde harmanlandığı öğelerle son derece etkileşimli ve işbirliğine dayalı bir formatta sunulur. Sınıfa sürdürülebilir bir hızda yaklaşacak ve beynimizin odaklanmış kalmasına ve gerektiğinde vücudumuzun yenilenmesine izin vermek için sık sık ara vermeye çalışacağız.

Sınıfın tamamlanmasının ardından, Ürün Sahibi olarak en az 1 yıllık deneyime sahip öğrenciler, Gelişmiş Sertifikalı Scrum Ürün Sahibi (A-CSPO) olmaya hak kazanacaklar.

eğitim konuları:

 • Product Owner rolüne derinlemesine bakış
 • Planlamanın farklı seviyeleri
 • Gelişmiş ürün keşfi
 • Tasarım düşüncesi
 • Ürün ve Sürüm Stratejisi
 • MVP lerin Yol haritasını çıkarmak
 • Gelişmiş Kapsam oluşturma
 • Mühendislik pratikleri ve Sürüm Maliyetleri
 • Sürüme çıkmadan kullanıcı doğrulaması
 • Scrumı ölçeklendirmek
 • Paydaş diyaloglarını kolaylaştırma
Kimler katılmalı

A-CSPO kursu, Ürün Sahibi olarak en az 1 yıllık deneyime sahip Sertifikalı Scrum Ürün Sahipleri için uygundur. Bu, Sertifikalı Scrum Uzmanı olma yolculuğunuzda bir sonraki adımı atarken, Çevik Ürün Yönetiminin ilkeleri ve uygulamalarında daha da gelişmek için mükemmel bir fırsattır.Neden agile42?
 • Deneyim:
 • Mükemmel skorlar : Katılımcılarımızdan sürekli olarak mükemmel puanlar alıyoruz.
 • Teknikler: Tüm sınıflarımızda Hızlandırılmış Öğrenmeden gelen teknikleri ve özellikle de Training from the Back of the Room konseptlerini kullanıyoruz.
 • İlgi çekici: Kurslarımız son derece etkileşimli ve eğlencelidir - bir PowerPoint sunumu değildir ve katılımcılarımız sınıf boyunca meşgul olurlar, yaparak öğrenirler ve yol boyunca eğlenirler. Öğrenciler konuşup öğretirken öğrenirler. -Sharon Bowman
 • Pratik ve Unutulmaz:Katılımcılar uygulamalı alıştırmalar yoluyla öğrenir - bu da bilginin yüksek oranda kalıcı olmasını sağlar. .
 • Sürdürülebilir: Eğitimleri katılımcıların eğitim lokasyonuna seyahat etmesini gerektirmeksizin sunarak karbon ayak izimizi azaltıyor, post-it notlar açısından daha az kağıt kullanıyor ve daha yeşil bir gezegene katkıda bulunuyoruz
Eğitime dahil olanlar
 • Gelişmiş Sertifikalı Scrum Ürün Sahibi (A-CSPO) olmaya uygunluk
 • Sertifika+ Scrum Alliance’a 2 yıllık üyelik
 • Eğitimden sonra sınıf arkadaşlarınızla ortak çalışmaya devam etmek ve soru sormak için eğitmenlere erişmek için Slack kanalı
 • Erişim linki Do Better Scrum kitapçığı
 • agile42 Topluluğuna katılma ve kitaplar, makaleler ve videolar gibi bir dizi ücretsiz öğrenme kaynağına erişim seçeneği
 • Kursta ömür boyu garanti: eğitmenlere e-posta erişimi
Sanal ortamınız Sanal olarakta işbirliğine dayalı, ilgi çekici ve eğlenceli bir ortam sağlamak için bir dizi dijital platform kullanacağız.
 1. Video konferans ortamı olarak Zoom kullanacağız.Zoom'a tarayıcınız üzerinden erişebilir veya masaüstü uygulamasını indirebilirsiniz. Bir web kamerası ve mikrofon veya kulaklık içeren bir PC / dizüstü bilgisayardan erişmenizi öneririz .
 2. İlave mesajlaşma kanalı olarak Slack kullanacağız. Sınıfınız Slack kanalına bir davet alacaksınız. Eğer bir Slack hesabınız yoksa buraya gidiniz Slack.com ve eğitime katılırken kullandığınız mail adresinizi kullanarak bir hesap yaratın.Başka bir email adresi ile kayıtlı olduğunuz Slack hesabınızı kullanmak isterseniz bize bilgi verebilirsiniz..
 3. Çevrimiçi dijital beyaz tahta kollaborasyon aracı olarak Miro kullanacağız.Yakında platforma erişmek için bir davetiye alacaksınız. Erişim, ödediğiniz eğitim ücretine dahildir, bu nedenle eğitimin 3 günü boyunca ücretsiz olacaktır .
Eğitimden önce daha fazla bilgi ve özel yönerge alacaksınız.

Katılımcılarımız neler söylüyor:

Bu, katıldığım en iyi profesyonel kurstu. Her şey bu kadar ilgi çekici olsaydı çok daha fazlasına katılırdım. Teşekkür ederim!
— Karen R., Data Operation Manager

“dürüstçe söyleyebilirim ki, bu şimdiye kadar katıldığım en iyi eğitim sınıfı. İnsanların ilgisini çekmek ve kolaylaştırmak için harika bir iş çıkarıyorsunuz. Pazartesi günü sprint planlamam için alet kutumdaki yeni araçları kullanmaktan çok heyecan duyuyorum ve sınıfınızda edindiğim bilgilerle CSM testini kolayca geçtim ."
-- Stephanie C., Project Manager

“On bir ay sonra, beni en çok şaşırtan şey, eğitimin kapsamlı bir teknikler ve konseptler takımı sağlamasıydı. İhtiyaç duyduğum her an alet kemerini kullanabileceğimi hissediyorum .”
-- Mitchell F., Program Management Consultant

“Eğitim, monolitik bir organizasyondaki waterfall yaklaşımından Agile’in hizmetkâr liderlik kavramına geçişi benim için pekiştirdi. Evet, takıma liderlik ediyorum, ancak başarınızı sağlamak için buradayım. ”
-- Michael M., Senior Project Manager

PMP ve PMI-Agile Certified Practitioner (PMI-ACP) sertifikaları

Katılımcılar, Proje Yönetim Uzmanı (PMP) ve PMI-Çevik Sertifikalı Uygulayıcı (PMI-ACP) sertifikalarına uygulanabilecek 14 Proje Yönetim Enstitüsü (PMI) Mesleki Geliştirme Birimi (PDU) olarak bu eğitimi kullanabilirler.
Ilmoittautuminen

[email protected]'a mail atınız.

Lataa kalenteritiedosto